boxed
border
http://www.pluvenclubsprint.com/wp-content/themes/anya-installable/
http://www.pluvenclubsprint.com/
#26ade4
style4
Плувен клуб Спринт
0886 317 285

Стена на славата 2019 година

 

Дата Състезание Име на плувеца Треньор Злато Сребро Бронз Четвърто Пето Шесто
9.02 Международен Турнир “Гладиатор“ Лъчезар Шумков  Д. Виденов     3
Дарина Ракова  Т. Михайлов     1      3      1
Роберто Асенов  Т. Михайлов       1        2      1
16.03 Международен Турнир“ Пирин“ Дарина Ракова  Т. Михайлов     3      1
Роберто Асенов  Т. Михайлов      1     1      1
30.03 Международен Турнир“Цветница“ Дарина Ракова  Т. Михайлов    3     1
Цветомира Боянова  К. Захов      1      1
Филип Михайлов  Т. Михайлов        1      1
Теодора Митева  В. Димитров       1
12.04 Международен Турнир“Бургас“ Лъчезар Шумков  Д. Виденов     3
19.04 ДОП мъже и жени Лъчезар Шумков  Д. Виденов     1      2
26.04 Международен Турнир“Талънт Къп“ Филип Михайлов  Т. Михайлов     3       1
Дарина Ракова  Т. Михайлов     2      1
         ЩАФЕТА Филип Михайлов

Даниел Бангиев

Добромир Петров

Никола Иванов

   Т. Михайлов     1
Емил Христов  К. Захов      2      1         1
Магдалена Михайлова  Т. Михайлов         1     1        1
Цветомира Боянова  К. Захов         1
Калоян Раков  Т. Михайлов     2
Симона Стойчева  К. Захов     1
1.06 Международен Турнир“Златоперки“ Дарина Ракова  Т. Михайлов    3     1
Филип Михайлов Т. Михайлов    2     1
Цветомира Боянова К. Захов        1
7.06 Международен Турнир“Black Sea Cup“ Лъчезар Шумков  Д. Виденов      3
5.07 ДЛОП деца Дарина Ракова Т. Михайлов    2      1
11.07 ДЛОП мъже и жени Лъчезар Шумков Д. Виденов    1      1        1
12.08 Световно първенство – ветерани К. Захов К. Захов     1      1         1
6.09 ДЛОП ветерани Т. Михайлов Т. Михайлов    5
11.10 Международен Турнир

“ Бриз Бургас“

Дарина Ракова Т. Михайлов     1      1      1         1     1
26.10 Международен Турнир

“ Andrei Nicolesku“

Филип Михайлов Т. Михайлов       1     1
26.10 Международен Турнир

“ Руси Русев“

Лъчезар Шумков Д. Виденов    3
2.11 Международен Турнир

“ Замората“

Дарина Ракова Т. Михайлов     2       2
Емил Христов К. Захов       1      1      1
Симона Стойчева Т. Михайлов      1        2      1
Филип Михайлов Т. Михайлов       1
Цветомира Боянова К. Захов        1       1
paged
Зареждане на новини...
link_magnifier
#acaaaa
on
fadeInDown
loading
#acaaaa
off